Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
Rozpis soutěže
Muži SML, 2011-2012
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Zuzana Juríková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.9.2014
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
3.3. 16:40
AZ094
Zlín "A" - Háje
20 : 19
3.3. 14:55
AZ091
H. Brod - Zlín "A"
17 : 11
3.3. 12:35
AZ087
Slavia - Zlín "A"
14 : 10
3.3. 10:50
AZ084
Písek - Zlín "A"
11 : 10
3.3. 09:40
AZ082
Zlín "A" - HC Plzeň "A"
9 : 9
11.2. 14:20
AZ063
Slavia - Zlín "A"
20 : 12
11.2. 11:40
AZ061
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
11.2. 10:10
AZ060
Zlín "A" - Hlučín
21 : 18
22.1. 08:00
AZ031
Zlín "A" - Bohunice A
16 : 10
SL starší žačky - skupina I.
3.6. 10:15
OS030
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
1.6. 16:30
OS026
Veselí n.M. - Zlín "A"
25 : 17
20.5. 15:15
OS023
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
19 : 21
12.5. 10:15
OS021
Holečkova - Zlín "A"
24 : 18
5.5. 00:00
OS016
Zlín "B" - Zlín "A"
33 : 20
22.4. 09:00
OS011
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 21
1.4. 13:00
OS006
Zlín "A" - Holečkova
22 : 22
28.3. 15:30
OS001
Zlín "A" - Zlín "B"
15 : 21
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
13.11. 10:00
OD028
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
6.11. 10:00
OD027
Zlín "A" - Žeravice
26 : 22
29.10. 10:15
OD023
Holečkova - Zlín "A"
13 : 27
22.10. 00:00
OD020
Zlín "A" - DHK Litovel
43 : 11
9.10. 16:15
OD013
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 18
1.10. 14:45
OD012
Žeravice - Zlín "A"
23 : 29
24.9. 12:45
OD008
Zlín "A" - Holečkova
23 : 20
18.9. 10:00
OD005
DHK Litovel - Zlín "A"
13 : 27
Předchozí kola
Jaro 2012 - 22. kolo - výsledky
video
online
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
video
online
Krmelín B - Krmelín
25 : 29
video
online
Hlučín - Nový Jičín
33 : 31
video
online
Val.Meziříčí - Veselá
20 : 18
video
online
Třinec - Veselá B
44 : 14
video
online
Paskov junior - Suchdol n/O
19 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hranice B
24
21
1
2
852 : 529
43
2
Suchdol n/O
24
19
1
4
640 : 477
39
3
Veselá
24
19
1
4
626 : 525
39
4
Krmelín
24
17
3
4
721 : 513
37
5
Hlučín
24
18
0
6
800 : 623
36
6
Klimkovice
24
11
1
12
519 : 533
23
7
Paskov junior
24
10
0
14
617 : 616
20
8
Třinec
24
9
2
13
524 : 561
20
9
Val.Meziříčí
24
9
1
14
550 : 585
19
10
Nový Jičín
24
7
2
15
537 : 607
16
11
Trnávka B
24
5
0
19
486 : 658
10
12
Krmelín B
24
4
1
19
506 : 695
9
13
Veselá B
24
0
1
23
335 : 791
1
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
189
Libor Jakeš
TJ Nový Jičín
170
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
32
Jaroslav Čech
TJ Veselá
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Šťastný
Sokol Krmelín A
38
Radek Volný
KH Orel Paskov junioři
36
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.