Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
Rozpis soutěže
Muži SML, 2011-2012
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.12. 16:00
AE064
Kostelec n.H. - Prostějov
30 : 34
2.liga mužů SM
20.5. 17:00
AF130
Trnávka - Polanka
16 : 32
29.4. 17:00
AF111
Zubří B - Napajedla
31 : 26
21.4. 18:00
AF104
Trnávka - Rožnov p/R
21 : 25
14.4. 15:00
AF102
MHK Karviná - Trnávka
29 : 20
25.3. 17:00
AF094
Olomouc - Vsetín
33 : 28
26.2. 17:00
AF070
Polanka - MHK Karviná
19 : 19
4.12. 18:00
AF060
Rožnov p/R - Vsetín
27 : 34
12.11. 15:30
AF038
Rožnov p/R - Trnávka
21 : 23
22.10. 18:00
AF025
Trnávka - Ostrava
19 : 22
1.liga starších dorostenců
16.5. 18:00
AG130
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
29.4. 15:00
AG111
Zubří - Bohunice
35 : 21
15.4. 15:30
AG099
Karviná - N.Veselí
29 : 17
10.3. 15:00
AG082
Frýdek-Místek - Náchod
36 : 22
26.11. 12:30
AG054
Frýdek-Místek - N.Veselí
40 : 22
2.liga starších dorostenců M
25.3. 15:00
AI094
Olomouc - Vsetín
48 : 25
26.2. 15:15
AI070
Polanka - Litovel
34 : 12
4.12. 14:00
AI060
Rožnov p/R - Vsetín
40 : 32
12.11. 11:30
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
33 : 29
8.10. 16:00
AI018
Přerov - SK Kuřim
15 : 18
1.liga mladších dorostenců
16.5. 16:00
AJ130
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
29.4. 13:00
AJ111
Zubří - Strakonice
37 : 27
15.4. 17:30
AJ099
Karviná - N.Veselí
39 : 33
10.3. 13:00
AJ082
Frýdek-Místek - Náchod
31 : 26
26.11. 10:30
AJ054
Frýdek-Místek - N.Veselí
23 : 30
2.liga mladších dorostenců M
26.2. 13:30
AL070
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
35 : 25
4.12. 16:00
AL060
Rožnov - Sokol Telnice
40 : 33
12.11. 13:30
AL038
Rožnov - Prostějov
59 : 23
SML Muži
6.5. 10:30
NA114
Trnávka B - Klimkovice
16 : 23
16.9. 18:00
NA063
Krmelín - Krmelín B
21 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 22. kolo - výsledky
video
online
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
video
online
Krmelín B - Krmelín
25 : 29
video
online
Hlučín - Nový Jičín
33 : 31
video
online
Val.Meziříčí - Veselá
20 : 18
video
online
Třinec - Veselá B
44 : 14
video
online
Paskov junior - Suchdol n/O
19 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hranice B
24
21
1
2
852 : 529
43
2
Suchdol n/O
24
19
1
4
640 : 477
39
3
Veselá
24
19
1
4
626 : 525
39
4
Krmelín
24
17
3
4
721 : 513
37
5
Hlučín
24
18
0
6
800 : 623
36
6
Klimkovice
24
11
1
12
519 : 533
23
7
Paskov junior
24
10
0
14
617 : 616
20
8
Třinec
24
9
2
13
524 : 561
20
9
Val.Meziříčí
24
9
1
14
550 : 585
19
10
Nový Jičín
24
7
2
15
537 : 607
16
11
Trnávka B
24
5
0
19
486 : 658
10
12
Krmelín B
24
4
1
19
506 : 695
9
13
Veselá B
24
0
1
23
335 : 791
1
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
189
Libor Jakeš
TJ Nový Jičín
170
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
32
Jaroslav Čech
TJ Veselá
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Šťastný
Sokol Krmelín A
38
Radek Volný
KH Orel Paskov junioři
36
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.