Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
Rozpis soutěže
Muži SML, 2011-2012
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Starší žáci
26.5. 15:30
NC111
Karviná A - F.-Místek A
21 : 25
28.4. 11:50
NC096
F.-Místek A - Zubří A
34 : 20
1.4. 09:00
NC082
Zubří A - Polanka
26 : 20
5.11. 09:40
NC040
F.-Místek A - Zubří A
23 : 25
28.10. 10:15
NC054
Polanka - Zubří A
15 : 31
16.10. 09:00
NC026
Zubří A - Polanka
33 : 20
2.10. 12:00
NC020
F.-Místek A - Ostrava
34 : 21
Oblast Starší žáci
26.5. 13:00
ND055
Karviná B - F.-Místek B
29 : 21
28.4. 09:35
ND040
F.-Místek B - Zubří B
21 : 21
16.10. 11:30
ND026
Zubří B - Třinec
28 : 9
2.10. 09:35
ND020
F.-Místek B - Klimkovice
37 : 20
SML Mladší žáci
26.5. 14:30
NE111
Karviná A - F.-Místek A
30 : 8
28.4. 10:45
NE096
F.-Místek A - Zubří A
17 : 21
1.4. 08:00
NE082
Zubří A - Polanka A
31 : 10
5.11. 08:30
NE040
F.-Místek A - Zubří A
14 : 14
28.10. 09:00
NE054
Polanka A - Zubří A
10 : 29
16.10. 08:00
NE026
Zubří A - Polanka A
23 : 6
2.10. 10:50
NE020
F.-Místek A - Ostrava
11 : 10
Oblast Mladší žáci
26.5. 12:00
NF078
Karviná B - Zubří B
15 : 14
28.4. 08:30
NF060
F.-Místek B - Zubří B
21 : 16
28.10. 09:00
NF039
Polanka B - Zubří B
11 : 15
2.10. 08:30
NF025
F.-Místek B - Klimkovice
13 : 14
SML Starší žačky
28.9. 10:00
NJ017
SK Opava - Karviná
17 : 11
SML Mladší žákyně
12.5. 00:00
NK048
Sokol Hrabůvka - Opava
14 : 21
nezadáno
NK014
Sokol Hrabůvka - Poruba
8 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 22. kolo - výsledky
video
online
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
video
online
Krmelín B - Krmelín
25 : 29
video
online
Hlučín - Nový Jičín
33 : 31
video
online
Val.Meziříčí - Veselá
20 : 18
video
online
Třinec - Veselá B
44 : 14
video
online
Paskov junior - Suchdol n/O
19 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hranice B
24
21
1
2
852 : 529
43
2
Suchdol n/O
24
19
1
4
640 : 477
39
3
Veselá
24
19
1
4
626 : 525
39
4
Krmelín
24
17
3
4
721 : 513
37
5
Hlučín
24
18
0
6
800 : 623
36
6
Klimkovice
24
11
1
12
519 : 533
23
7
Paskov junior
24
10
0
14
617 : 616
20
8
Třinec
24
9
2
13
524 : 561
20
9
Val.Meziříčí
24
9
1
14
550 : 585
19
10
Nový Jičín
24
7
2
15
537 : 607
16
11
Trnávka B
24
5
0
19
486 : 658
10
12
Krmelín B
24
4
1
19
506 : 695
9
13
Veselá B
24
0
1
23
335 : 791
1
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
189
Libor Jakeš
TJ Nový Jičín
170
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
32
Jaroslav Čech
TJ Veselá
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Šťastný
Sokol Krmelín A
38
Radek Volný
KH Orel Paskov junioři
36
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.