Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
Rozpis soutěže
Muži SML, 2011-2012
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.3. 15:00
AE077
Prostějov - N.Veselí
27 : 32
19.11. 15:00
AE047
Prostějov - Telnice
36 : 29
30.10. 16:00
AE031
Sokolnice - Kostelec n.H.
20 : 19
16.10. 16:00
AE019
Sokolnice - SK Kuřim
28 : 28
2.10. 16:00
AE007
Sokolnice - Ivančice
27 : 30
2.liga mužů SM
12.5. 17:30
AF126
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 25
22.4. 17:00
AF107
Olomouc - Zubří B
30 : 29
18.3. 16:00
AF086
Přerov "B" - Polanka
20 : 29
11.12. 17:30
AF062
Přerov "B" - Rožnov p/R
26 : 22
27.11. 17:00
AF054
Holešov - Olomouc
24 : 25
1.liga starších dorostenců
25.3. 13:00
AG092
Zlín - Dukla
20 : 27
2.liga starších dorostenců M
12.5. 15:30
AI126
Vsetín - Rožnov p/R
27 : 30
22.4. 11:00
AI107
Olomouc - SK Kuřim
45 : 18
18.3. 14:00
AI086
Přerov - Polanka
14 : 30
3.3. 13:00
AI077
Prostějov - Olomouc
31 : 29
11.12. 15:30
AI062
Přerov - Rožnov p/R
23 : 29
19.11. 13:00
AI047
Prostějov - Vsetín
37 : 30
2.liga mladších dorostenců M
22.4. 09:00
AL107
STM Olomouc - Brno
30 : 36
25.3. 15:00
AL092
Zlín - Velké Meziříčí
28 : 28
3.3. 17:00
AL077
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
1.12. 19:15
AL057
Zlín - DTJ Polanka
24 : 19
19.11. 17:00
AL047
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
1.liga mladších dorostenek M
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
18.2. 15:00
AX070
Kunovice - Karviná
15 : 27
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
Žákovská liga starších žaček
22.1. 17:00
AZ040
H. Brod - Bohunice A
21 : 15
22.1. 16:00
AZ039
Karviná - Zlín "A"
14 : 23
22.1. 13:00
AZ036
Zlín "A" - HC Plzeň "A"
18 : 18
22.1. 11:00
AZ034
Bohunice A - HC Plzeň "A"
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 22. kolo - výsledky
video
online
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
video
online
Krmelín B - Krmelín
25 : 29
video
online
Hlučín - Nový Jičín
33 : 31
video
online
Val.Meziříčí - Veselá
20 : 18
video
online
Třinec - Veselá B
44 : 14
video
online
Paskov junior - Suchdol n/O
19 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hranice B
24
21
1
2
852 : 529
43
2
Suchdol n/O
24
19
1
4
640 : 477
39
3
Veselá
24
19
1
4
626 : 525
39
4
Krmelín
24
17
3
4
721 : 513
37
5
Hlučín
24
18
0
6
800 : 623
36
6
Klimkovice
24
11
1
12
519 : 533
23
7
Paskov junior
24
10
0
14
617 : 616
20
8
Třinec
24
9
2
13
524 : 561
20
9
Val.Meziříčí
24
9
1
14
550 : 585
19
10
Nový Jičín
24
7
2
15
537 : 607
16
11
Trnávka B
24
5
0
19
486 : 658
10
12
Krmelín B
24
4
1
19
506 : 695
9
13
Veselá B
24
0
1
23
335 : 791
1
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
189
Libor Jakeš
TJ Nový Jičín
170
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
32
Jaroslav Čech
TJ Veselá
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Šťastný
Sokol Krmelín A
38
Radek Volný
KH Orel Paskov junioři
36
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.