Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
Rozpis soutěže
Starší žáci SML - II.třída, 2011-2012
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF128
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
11.5. 18:00
AF127
Ostrava - Vsetín
31 : 28
28.4. 15:30
AF114
Rožnov p/R - MHK Karviná
21 : 25
25.3. 13:00
AF091
Ostrava - Trnávka
34 : 21
17.3. 15:00
AF089
MHK Karviná - Napajedla
24 : 26
25.2. 20:00
AF071
Zubří B - Rožnov p/R
32 : 13
11.12. 16:00
AF066
Olomouc - Napajedla
25 : 24
3.12. 15:00
AF059
MHK Karviná - Přerov "B"
32 : 19
8.10. 15:30
AF016
Rožnov p/R - Holešov
25 : 36
24.9. 18:00
AF003
Trnávka - Holešov
24 : 25
1.liga starších dorostenců
9.5. 18:00
AG127
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
21.4. 14:00
AG108
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 20
25.3. 17:00
AG091
Ostrava - Kopřivnice
22 : 30
26.2. 15:00
AG071
Zubří - Náchod
34 : 17
13.11. 17:00
AG040
Karviná - Bohunice
50 : 16
2.10. 15:45
AG010
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 35
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:30
AI128
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
28.4. 11:30
AI114
Rožnov p/R - Litovel
32 : 17
8.10. 11:30
AI016
Rožnov p/R - Maloměřice
27 : 23
1.liga mladších dorostenců
9.5. 16:00
AJ127
Ostrava - Talent Plzeň
32 : 34
21.4. 12:00
AJ108
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 27
25.3. 15:00
AJ091
Ostrava - Kopřivnice
32 : 43
26.2. 13:00
AJ071
Zubří - Náchod
48 : 22
13.11. 15:00
AJ040
Karviná - Strakonice
42 : 17
2.10. 13:45
AJ010
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 33
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 11:30
AL128
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
28.4. 13:30
AL114
Rožnov - Velké Meziříčí
29 : 29
11.12. 14:00
AL066
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
8.10. 13:30
AL016
Rožnov - Maloměřice
34 : 25
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN049
MHK Karviná - Ostrava
28 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 14. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - F.-Místek B
29 : 21
video
online
KH Orel Paskov - Klimkovice
39 : 9
video
online
Třinec - Zubří B
16 : 25
video
online
Orlová - Kopřivnice B
23 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
14
10
2
2
340 : 247
22
2
Kopřivnice B
14
10
0
4
356 : 288
20
3
Zubří B
14
8
3
3
361 : 302
19
4
F.-Místek B
14
8
3
3
360 : 267
19
5
KH Orel Paskov
14
8
2
4
353 : 283
18
6
Orlová
14
4
2
8
302 : 321
10
7
Klimkovice
14
1
0
13
276 : 444
2
8
Třinec
14
1
0
13
160 : 356
2
Tabulka střelců
Luboš Ruta
Sokol Klimkovice
115
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
104
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice B
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
16
Jan Sikora
HCB Karviná B"
10
Luděk Piwko
HCB Karviná B"
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
34
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice B
26
Daniel Pomothy
KH Orel Paskov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.