Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Mladší žačky SML, 2011-2012
Krajské školní ligy
Robert Vala
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF128
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
11.5. 18:00
AF127
Ostrava - Vsetín
31 : 28
28.4. 15:30
AF114
Rožnov p/R - MHK Karviná
21 : 25
25.3. 13:00
AF091
Ostrava - Trnávka
34 : 21
17.3. 15:00
AF089
MHK Karviná - Napajedla
24 : 26
25.2. 20:00
AF071
Zubří B - Rožnov p/R
32 : 13
11.12. 16:00
AF066
Olomouc - Napajedla
25 : 24
3.12. 15:00
AF059
MHK Karviná - Přerov "B"
32 : 19
8.10. 15:30
AF016
Rožnov p/R - Holešov
25 : 36
24.9. 18:00
AF003
Trnávka - Holešov
24 : 25
1.liga starších dorostenců
9.5. 18:00
AG127
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
21.4. 14:00
AG108
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 20
25.3. 17:00
AG091
Ostrava - Kopřivnice
22 : 30
26.2. 15:00
AG071
Zubří - Náchod
34 : 17
13.11. 17:00
AG040
Karviná - Bohunice
50 : 16
2.10. 15:45
AG010
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 35
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:30
AI128
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
28.4. 11:30
AI114
Rožnov p/R - Litovel
32 : 17
8.10. 11:30
AI016
Rožnov p/R - Maloměřice
27 : 23
1.liga mladších dorostenců
9.5. 16:00
AJ127
Ostrava - Talent Plzeň
32 : 34
21.4. 12:00
AJ108
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 27
25.3. 15:00
AJ091
Ostrava - Kopřivnice
32 : 43
26.2. 13:00
AJ071
Zubří - Náchod
48 : 22
13.11. 15:00
AJ040
Karviná - Strakonice
42 : 17
2.10. 13:45
AJ010
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 33
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 11:30
AL128
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
28.4. 13:30
AL114
Rožnov - Velké Meziříčí
29 : 29
11.12. 14:00
AL066
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
8.10. 13:30
AL016
Rožnov - Maloměřice
34 : 25
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN049
MHK Karviná - Ostrava
28 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 14. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Opava
12 : 19
video
online
Hlučín - HC Ostrava
20 : 25
video
online
TJ TŽ Třinec - Poruba
2 : 5
video
online
L.Zubří - Sokol Hrabůvka
24 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
14
14
0
0
206 : 118
28
2
L.Zubří
14
10
2
2
214 : 131
22
3
Opava
14
10
1
3
265 : 170
21
4
HC Ostrava
14
7
0
7
238 : 276
14
5
Karviná
14
6
0
8
155 : 168
12
6
Hlučín
14
3
0
11
183 : 226
6
7
Sokol Hrabůvka
14
3
0
11
167 : 237
6
8
TJ TŽ Třinec
14
1
1
12
107 : 209
3
Tabulka střelců
Denisa Přečková
HC Ostrava
126
Linda Melecká
SK Opava
87
Adéla Kovalová
HC Hlučín
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Desortová
HC Hlučín
10
Linda Melecká
SK Opava
8
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Zmydlochová
Sokol Hrabůvka
16
Adéla Kovalová
HC Hlučín
12
Simona Sladkowská
TJ Sokol Karviná
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.