Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
Rozpis soutěže
Muži SML, 2011-2012
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Ludmila Lysková
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
2.10. 13:30
AL009
DTJ Polanka - Rožnov
26 : 27
2.liga žen M
22.4. 10:30
AT049
Karviná - Olomouc
21 : 21
14.4. 15:00
AT048
Karviná - V. Meziříčí
26 : 19
15.10. 17:00
AT014
Karviná - Bohunice
29 : 22
1.liga mladších dorostenek M
11.3. 16:00
AX089
Karviná - Veselí n.M.
16 : 33
12.11. 12:30
AX048
Karviná - J.Hradec dor
14 : 20
15.10. 15:00
AX026
Karviná - Olomouc
7 : 37
Český pohár žen
4.9. 17:30
AY007
Karviná - Olomouc
19 : 16
SML Muži
13.5. 10:45
NA125
Krmelín - Trnávka B
29 : 24
13.5. 09:00
NA124
Krmelín B - Veselá B
41 : 12
1.5. 15:00
NA159
Trnávka B - Třinec
26 : 24
5.11. 11:00
NA064
Hlučín - Krmelín B
53 : 21
8.10. 13:30
NA036
Hlučín - Klimkovice
35 : 21
11.9. 10:00
NA011
Krmelín - Nový Jičín
33 : 11
3.9. 18:00
NA001
Paskov junior - Hlučín
19 : 22
SML Starší žáci
8.5. 14:00
NC072
Karviná A - Polanka
40 : 6
2.10. 11:30
NC017
Polanka - Vsetín
14 : 27
Oblast Starší žáci
3.9. 16:15
ND001
KH Orel Paskov - Orlová
23 : 18
SML Mladší žáci
8.5. 13:00
NE072
Karviná A - Polanka A
33 : 11
2.10. 10:15
NE017
Polanka A - Vsetín
4 : 21
Oblast Mladší žáci
13.5. 12:10
NF066
Krmelín - Polanka B
5 : 21
1.5. 13:30
NF085
Trnávka - Val.Meziříčí
30 : 5
2.10. 09:00
NF021
Polanka B - Krmelín
17 : 15
11.9. 08:40
NF006
Krmelín - Zubří B
18 : 20
SML Ženy
5.5. 12:30
NI057
Ostrava - SK Velká Bystřice
27 : 22
SML Starší žačky
5.5. 11:00
NJ057
HC Ostrava - Karviná
20 : 18
SML Mladší žákyně
5.5. 10:00
NK043
HC Ostrava - L.Zubří
18 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 22. kolo - výsledky
video
online
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
video
online
Krmelín B - Krmelín
25 : 29
video
online
Hlučín - Nový Jičín
33 : 31
video
online
Val.Meziříčí - Veselá
20 : 18
video
online
Třinec - Veselá B
44 : 14
video
online
Paskov junior - Suchdol n/O
19 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hranice B
24
21
1
2
852 : 529
43
2
Suchdol n/O
24
19
1
4
640 : 477
39
3
Veselá
24
19
1
4
626 : 525
39
4
Krmelín
24
17
3
4
721 : 513
37
5
Hlučín
24
18
0
6
800 : 623
36
6
Klimkovice
24
11
1
12
519 : 533
23
7
Paskov junior
24
10
0
14
617 : 616
20
8
Třinec
24
9
2
13
524 : 561
20
9
Val.Meziříčí
24
9
1
14
550 : 585
19
10
Nový Jičín
24
7
2
15
537 : 607
16
11
Trnávka B
24
5
0
19
486 : 658
10
12
Krmelín B
24
4
1
19
506 : 695
9
13
Veselá B
24
0
1
23
335 : 791
1
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
189
Libor Jakeš
TJ Nový Jičín
170
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
32
Jaroslav Čech
TJ Veselá
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Šťastný
Sokol Krmelín A
38
Radek Volný
KH Orel Paskov junioři
36
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.