Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
Rozpis soutěže
2011-2012
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB127
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
29.4. 10:30
AB113
Šumperk - Chodov
15 : 35
24.3. 17:30
AB091
V. Bystřice - Chodov
27 : 23
18.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - V. Bystřice
25 : 22
27.11. 10:30
AB050
Šumperk - Litovel
29 : 37
12.11. 17:00
AB037
Litovel - V. Bystřice
36 : 25
16.10. 15:00
AB024
Zlín - Chodov
26 : 30
2.liga mužů SM
20.11. 15:30
AF048
MHK Karviná - Rožnov p/R
31 : 23
29.10. 17:00
AF034
Napajedla - Vsetín
32 : 20
1.liga starších dorostenců
22.10. 16:00
AG025
Kopřivnice - Ostrava
30 : 14
16.10. 17:00
AG024
Zlín - Kopřivnice
32 : 33
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:30
AI127
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
24.3. 15:30
AI091
V. Bystřice - Prostějov
41 : 29
12.11. 15:00
AI037
Litovel - V. Bystřice
25 : 28
1.liga mladších dorostenců
22.10. 14:00
AJ025
Kopřivnice - Ostrava
32 : 24
Český pohár mužů
19.10. 17:00
AN068
Holešov - Hranice
23 : 28
28.9. 10:30
AN053
Holešov - Bystřice p.H.
29 : 25
17.9. 17:30
AN047
Vsetín - Zlín
25 : 27
Žákovská liga starších žáků
14.4. 15:50
AO185
Kopřivnice A - Strakonice A
15 : 22
14.4. 13:25
AO183
Strakonice A - F.-Místek A
19 : 22
14.4. 11:00
AO181
F.-Místek A - Kopřivnice A
25 : 15
1.liga žen
13.5. 14:30
AR131
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
5.5. 13:00
AR124
Zlín B - Kobylisy
21 : 22
21.4. 15:00
AR110
Kunovice - Otrokovice
26 : 24
15.4. 14:30
AR105
Olomouc B - Liberec
33 : 34
25.2. 13:00
AR073
Poruba B - Pardubice
34 : 19
18.2. 14:00
AR068
Otrokovice - Olomouc B
23 : 23
11.12. 15:00
AR064
Kunovice - Kobylisy
21 : 21
6.11. 14:00
AR040
Poruba B - Slavia B.
26 : 33
29.10. 14:45
AR033
Otrokovice - Poruba B
35 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Trnávka
11 : 26
video
online
Polanka B - F.-Místek B
17 : 17
video
online
Val.Meziříčí - Zubří B
5 : 31
video
online
Klimkovice - Karviná B
3 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
14
0
2
316 : 137
28
2
Trnávka
16
14
0
2
335 : 187
28
3
Zubří B
16
12
1
3
349 : 210
25
4
F.-Místek B
16
9
1
6
276 : 202
19
5
Polanka B
16
8
2
6
242 : 224
18
6
Rožnov B
16
5
0
11
192 : 239
10
7
Krmelín
16
4
0
12
187 : 310
8
8
Klimkovice
16
4
0
12
164 : 278
8
9
Val.Meziříčí
16
0
0
16
70 : 344
0
Tabulka střelců
Martin Kutáč
Sokol Trnávka
117
Bohdan Mizera
HC Zubří B
85
Jakub Krupa
HC Zubří B
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Růža
HCB Karviná B
10
Jakub Krupa
HC Zubří B
9
Jan Horký
SKP Frýdek-Místek B
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kutáč
Sokol Trnávka
14
Tomáš Urbánek
Sokol Trnávka
12
Josef Koleček
HC Zubří B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.