Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Rozpis soutěže
Mladší žačky SML, 2011-2012
Krajské školní ligy
Tomáš Suchánek
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB127
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
29.4. 10:30
AB113
Šumperk - Chodov
15 : 35
24.3. 17:30
AB091
V. Bystřice - Chodov
27 : 23
18.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - V. Bystřice
25 : 22
27.11. 10:30
AB050
Šumperk - Litovel
29 : 37
12.11. 17:00
AB037
Litovel - V. Bystřice
36 : 25
16.10. 15:00
AB024
Zlín - Chodov
26 : 30
2.liga mužů SM
20.11. 15:30
AF048
MHK Karviná - Rožnov p/R
31 : 23
29.10. 17:00
AF034
Napajedla - Vsetín
32 : 20
1.liga starších dorostenců
22.10. 16:00
AG025
Kopřivnice - Ostrava
30 : 14
16.10. 17:00
AG024
Zlín - Kopřivnice
32 : 33
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:30
AI127
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
24.3. 15:30
AI091
V. Bystřice - Prostějov
41 : 29
12.11. 15:00
AI037
Litovel - V. Bystřice
25 : 28
1.liga mladších dorostenců
22.10. 14:00
AJ025
Kopřivnice - Ostrava
32 : 24
Český pohár mužů
19.10. 17:00
AN068
Holešov - Hranice
23 : 28
28.9. 10:30
AN053
Holešov - Bystřice p.H.
29 : 25
17.9. 17:30
AN047
Vsetín - Zlín
25 : 27
Žákovská liga starších žáků
14.4. 15:50
AO185
Kopřivnice A - Strakonice A
15 : 22
14.4. 13:25
AO183
Strakonice A - F.-Místek A
19 : 22
14.4. 11:00
AO181
F.-Místek A - Kopřivnice A
25 : 15
1.liga žen
13.5. 14:30
AR131
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
5.5. 13:00
AR124
Zlín B - Kobylisy
21 : 22
21.4. 15:00
AR110
Kunovice - Otrokovice
26 : 24
15.4. 14:30
AR105
Olomouc B - Liberec
33 : 34
25.2. 13:00
AR073
Poruba B - Pardubice
34 : 19
18.2. 14:00
AR068
Otrokovice - Olomouc B
23 : 23
11.12. 15:00
AR064
Kunovice - Kobylisy
21 : 21
6.11. 14:00
AR040
Poruba B - Slavia B.
26 : 33
29.10. 14:45
AR033
Otrokovice - Poruba B
35 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 14. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Opava
12 : 19
video
online
Hlučín - HC Ostrava
20 : 25
video
online
TJ TŽ Třinec - Poruba
2 : 5
video
online
L.Zubří - Sokol Hrabůvka
24 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
14
14
0
0
206 : 118
28
2
L.Zubří
14
10
2
2
214 : 131
22
3
Opava
14
10
1
3
265 : 170
21
4
HC Ostrava
14
7
0
7
238 : 276
14
5
Karviná
14
6
0
8
155 : 168
12
6
Hlučín
14
3
0
11
183 : 226
6
7
Sokol Hrabůvka
14
3
0
11
167 : 237
6
8
TJ TŽ Třinec
14
1
1
12
107 : 209
3
Tabulka střelců
Denisa Přečková
HC Ostrava
126
Linda Melecká
SK Opava
87
Adéla Kovalová
HC Hlučín
71
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Desortová
HC Hlučín
10
Linda Melecká
SK Opava
8
Dominika Drzyzgová
TJ Sokol Karviná
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Markéta Zmydlochová
Sokol Hrabůvka
16
Adéla Kovalová
HC Hlučín
12
Simona Sladkowská
TJ Sokol Karviná
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.