Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
Rozpis soutěže
2011-2012
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Dalibor Mikurda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
6.5. 13:00
AF115
Ostrava - Rožnov p/R
31 : 24
29.4. 17:00
AF110
Polanka - Olomouc
26 : 28
25.3. 10:00
AF095
Holešov - Přerov "B"
30 : 23
17.3. 18:00
AF090
Trnávka - L.Zubří
25 : 24
4.12. 17:00
AF055
Ostrava - Olomouc
21 : 28
19.11. 12:00
AF047
Trnávka - Vsetín
34 : 22
13.11. 13:00
AF037
MHK Karviná - Ostrava
32 : 26
9.10. 17:00
AF013
L.Zubří - Ostrava
26 : 27
24.9. 15:30
AF005
Rožnov p/R - Zubří B
23 : 37
1.liga starších dorostenců
6.5. 17:00
AG115
Ostrava - Náchod
22 : 33
17.3. 16:00
AG090
Kopřivnice - Zlín
33 : 27
4.3. 13:00
AG073
Karviná - Ostrava
29 : 22
11.12. 15:00
AG062
Karviná - Náchod
40 : 19
4.12. 15:00
AG055
Ostrava - N.Veselí
27 : 25
23.10. 15:00
AG029
Karviná - Frýdek-Místek
25 : 24
2.liga starších dorostenců M
29.4. 15:15
AI110
Polanka - Olomouc
31 : 13
24.9. 11:30
AI005
Rožnov p/R - SK Kuřim
45 : 10
1.liga mladších dorostenců
6.5. 15:00
AJ115
Ostrava - Náchod
43 : 31
17.3. 14:00
AJ090
Kopřivnice - Lovosice
36 : 30
4.3. 15:00
AJ073
Karviná - Ostrava
35 : 27
11.12. 17:00
AJ062
Karviná - Náchod
67 : 26
4.12. 13:00
AJ055
Ostrava - N.Veselí
29 : 27
23.10. 17:00
AJ029
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 20
2.liga mladších dorostenců M
29.4. 13:30
AL110
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
24.9. 13:30
AL005
Rožnov - Brno
40 : 28
Český pohár mužů
4.9. 17:00
AN028
Trnávka - MHK Karviná
21 : 26
Žákovská liga starších žaček
12.2. 13:20
AZ045
Písek - Zora Olomouc
16 : 20
12.2. 10:40
AZ043
Zora Olomouc - Karviná
25 : 18
12.2. 08:00
AZ041
Karviná - Písek
7 : 19
SML Muži
1.5. 15:00
NA161
Veselá - Nový Jičín
33 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Trnávka
11 : 26
video
online
Polanka B - F.-Místek B
17 : 17
video
online
Val.Meziříčí - Zubří B
5 : 31
video
online
Klimkovice - Karviná B
3 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
16
14
0
2
316 : 137
28
2
Trnávka
16
14
0
2
335 : 187
28
3
Zubří B
16
12
1
3
349 : 210
25
4
F.-Místek B
16
9
1
6
276 : 202
19
5
Polanka B
16
8
2
6
242 : 224
18
6
Rožnov B
16
5
0
11
192 : 239
10
7
Krmelín
16
4
0
12
187 : 310
8
8
Klimkovice
16
4
0
12
164 : 278
8
9
Val.Meziříčí
16
0
0
16
70 : 344
0
Tabulka střelců
Martin Kutáč
Sokol Trnávka
117
Bohdan Mizera
HC Zubří B
85
Jakub Krupa
HC Zubří B
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Růža
HCB Karviná B
10
Jakub Krupa
HC Zubří B
9
Jan Horký
SKP Frýdek-Místek B
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kutáč
Sokol Trnávka
14
Tomáš Urbánek
Sokol Trnávka
12
Josef Koleček
HC Zubří B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.