Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
Rozpis soutěže
Muži SML, 2011-2012
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Karolína Pavelová
Mateřský klub
SK PEMA Opava
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
12.5. 15:00
AF124
Zubří B - Trnávka
29 : 18
21.4. 17:00
AF105
L.Zubří - Vsetín
18 : 21
11.3. 17:00
AF083
Polanka - Vsetín
24 : 30
4.3. 17:00
AF078
L.Zubří - Napajedla
24 : 29
3.3. 15:00
AF076
MHK Karviná - Holešov
22 : 32
11.12. 17:00
AF064
Polanka - Trnávka
25 : 31
3.12. 18:00
AF058
Trnávka - Zubří B
36 : 29
13.11. 17:00
AF042
Polanka - Holešov
26 : 25
23.10. 17:00
AF030
Zubří B - Polanka
30 : 22
8.10. 18:00
AF017
Vsetín - Polanka
34 : 29
24.9. 15:00
AF004
MHK Karviná - Polanka
23 : 27
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:00
AG124
Zubří - Kopřivnice
37 : 23
25.2. 09:00
AG069
Frýdek-Místek - Kopřivnice
31 : 21
3.12. 11:00
AG058
Kopřivnice - Zubří
24 : 35
26.10. 17:00
AG030
Zubří - Jičín
27 : 28
2.liga starších dorostenců M
11.3. 15:15
AI083
Polanka - Vsetín
30 : 20
11.12. 15:15
AI064
Polanka - Prostějov
31 : 21
13.11. 15:15
AI042
Polanka - Maloměřice
29 : 17
8.10. 16:00
AI017
Vsetín - Polanka
17 : 28
1.liga mladších dorostenců
12.5. 11:00
AJ124
Zubří - Kopřivnice
33 : 35
25.2. 11:00
AJ069
Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 30
3.12. 09:00
AJ058
Kopřivnice - Zubří
29 : 24
26.10. 15:00
AJ030
Zubří - Jičín
29 : 22
2.liga mladších dorostenců M
11.3. 13:30
AL083
DTJ Polanka - Sokol Telnice
34 : 26
11.12. 13:30
AL064
DTJ Polanka - Prostějov
34 : 28
13.11. 13:30
AL042
DTJ Polanka - Maloměřice
37 : 19
Český pohár mužů
3.9. 10:00
AN026
Suchdol n/O - Vsetín
17 : 25
Žákovská liga starších žáků
21.1. 14:50
AO068
Ivančice - Sokol II.Prostějov
18 : 12
21.1. 13:10
AO066
F.-Místek A - Ivančice
26 : 14
21.1. 12:20
AO065
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
17 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 22. kolo - výsledky
video
online
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
video
online
Krmelín B - Krmelín
25 : 29
video
online
Hlučín - Nový Jičín
33 : 31
video
online
Val.Meziříčí - Veselá
20 : 18
video
online
Třinec - Veselá B
44 : 14
video
online
Paskov junior - Suchdol n/O
19 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hranice B
24
21
1
2
852 : 529
43
2
Suchdol n/O
24
19
1
4
640 : 477
39
3
Veselá
24
19
1
4
626 : 525
39
4
Krmelín
24
17
3
4
721 : 513
37
5
Hlučín
24
18
0
6
800 : 623
36
6
Klimkovice
24
11
1
12
519 : 533
23
7
Paskov junior
24
10
0
14
617 : 616
20
8
Třinec
24
9
2
13
524 : 561
20
9
Val.Meziříčí
24
9
1
14
550 : 585
19
10
Nový Jičín
24
7
2
15
537 : 607
16
11
Trnávka B
24
5
0
19
486 : 658
10
12
Krmelín B
24
4
1
19
506 : 695
9
13
Veselá B
24
0
1
23
335 : 791
1
Tabulka střelců
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
189
Libor Jakeš
TJ Nový Jičín
170
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
43
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
32
Jaroslav Čech
TJ Veselá
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Šťastný
Sokol Krmelín A
38
Radek Volný
KH Orel Paskov junioři
36
Dan Škrobal
TJ Nový Jičín
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.