Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
Rozpis soutěže
Starší žáci SML - II.třída, 2011-2012
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jan Stachovec
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
18
Starty
2.liga mužů SM
20.05. [AF130]
Trnávka - Polanka
16 : 32
2 branek
13.05. [AF123]
Polanka - L.Zubří
35 : 24
0 branek
06.05. [AF119]
Napajedla - Polanka
31 : 26
1 branek
29.04. [AF110]
Polanka - Olomouc
26 : 28
0 branek
21.04. [AF108]
Holešov - Polanka
26 : 24
0 branek
15.04. [AF097]
Polanka - Ostrava
18 : 23
0 branek
25.03. [AF096]
Polanka - Zubří B
25 : 22
1 branek
18.03. [AF086]
Přerov "B" - Polanka
20 : 29
1 branek
11.03. [AF083]
Polanka - Vsetín
24 : 30
0 branek
03.03. [AF075]
Rožnov p/R - Polanka
35 : 34
1 branek
26.02. [AF070]
Polanka - MHK Karviná
19 : 19
0 branek
11.12. [AF064]
Polanka - Trnávka
25 : 31
1 branek
04.12. [AF057]
L.Zubří - Polanka
25 : 23
1 branek
27.11. [AF053]
Polanka - Napajedla
22 : 28
0 branek
19.11. [AF044]
Olomouc - Polanka
29 : 25
0 branek
13.11. [AF042]
Polanka - Holešov
26 : 25
3 branek
30.10. [AF031]
Ostrava - Polanka
30 : 27
0 branek
23.10. [AF030]
Zubří B - Polanka
30 : 22
0 branek
16.10. [AF020]
Polanka - Přerov "B"
31 : 23
1 branek
08.10. [AF017]
Vsetín - Polanka
34 : 29
1 branek
02.10. [AF009]
Polanka - Rožnov p/R
36 : 24
2 branek
24.09. [AF004]
MHK Karviná - Polanka
23 : 27
0 branek
Český pohár mužů
28.09. [AN059]
Polanka - Karviná
21 : 35
0 branek
18.09. [AN043]
Polanka - V. Bystřice
33 : 31
0 branek
04.09. [AN020]
L.Zubří - Polanka
18 : 32
3 branek
Předchozí kola
Jaro 2012 - 14. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - F.-Místek B
29 : 21
video
online
KH Orel Paskov - Klimkovice
39 : 9
video
online
Třinec - Zubří B
16 : 25
video
online
Orlová - Kopřivnice B
23 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
14
10
2
2
340 : 247
22
2
Kopřivnice B
14
10
0
4
356 : 288
20
3
Zubří B
14
8
3
3
361 : 302
19
4
F.-Místek B
14
8
3
3
360 : 267
19
5
KH Orel Paskov
14
8
2
4
353 : 283
18
6
Orlová
14
4
2
8
302 : 321
10
7
Klimkovice
14
1
0
13
276 : 444
2
8
Třinec
14
1
0
13
160 : 356
2
Tabulka střelců
Luboš Ruta
Sokol Klimkovice
115
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
104
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice B
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
16
Jan Sikora
HCB Karviná B"
10
Luděk Piwko
HCB Karviná B"
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
34
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice B
26
Daniel Pomothy
KH Orel Paskov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.