Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
SML Muži
SML Starší žáci
Oblast Starší žáci
Rozpis soutěže
Starší žáci SML - II.třída, 2011-2012
SML Mladší žáci
Oblast Mladší žáci
SML Ženy
SML Starší žačky
SML Mladší žákyně
Krajské školní ligy
Kryštof Solař
Post
Mateřský klub
KH Zbrojovka Vsetín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
104
Starty
SML Starší žáci
09.06. [NC057]
Rožnov p/R - Vsetín
17 : 26
1 branek
29.05. [NC061]
Vsetín - Zubří A
26 : 28
0 branek
17.05. [NC105]
Ostrava - Vsetín
23 : 41
1 branek
12.05. [NC101]
Vsetín - Polanka
41 : 20
0 branek
05.05. [NC097]
F.-Místek A - Vsetín
33 : 32
0 branek
22.04. [NC089]
Zubří A - Vsetín
34 : 31
0 branek
14.04. [NC085]
Vsetín - Rožnov p/R
34 : 25
0 branek
31.03. [NC081]
Kopřivnice A - Vsetín
24 : 27
0 branek
17.03. [NC073]
Polanka - Vsetín
24 : 29
0 branek
08.10. [NC021]
Vsetín - Ostrava
42 : 17
1 branek
02.10. [NC017]
Polanka - Vsetín
14 : 27
0 branek
17.09. [NC009]
Karviná A - Vsetín
27 : 22
0 branek
10.09. [NC005]
Vsetín - Zubří A
29 : 26
0 branek
03.09. [NC001]
Rožnov p/R - Vsetín
16 : 33
0 branek
SML Mladší žáci
09.06. [NE057]
TJ Rožnov p/R - Vsetín
18 : 13
4 branek
29.05. [NE061]
Vsetín - Zubří A
16 : 17
4 branek
17.05. [NE105]
Ostrava - Vsetín
14 : 26
9 branek
15.05. [NE069]
Vsetín - F.-Místek A
17 : 14
3 branek
12.05. [NE101]
Vsetín - Polanka A
29 : 15
7 branek
05.05. [NE097]
F.-Místek A - Vsetín
14 : 16
7 branek
22.04. [NE089]
Zubří A - Vsetín
9 : 12
4 branek
14.04. [NE085]
Vsetín - TJ Rožnov p/R
16 : 24
5 branek
31.03. [NE081]
Kopřivnice - Vsetín
12 : 19
6 branek
17.03. [NE073]
Polanka A - Vsetín
11 : 18
6 branek
19.11. [NE045]
Vsetín - Polanka A
17 : 9
4 branek
12.11. [NE041]
F.-Místek A - Vsetín
12 : 16
6 branek
06.11. [NE037]
Vsetín - Karviná A
8 : 21
1 branek
30.10. [NE033]
Zubří A - Vsetín
19 : 16
2 branek
28.10. [NE053]
Vsetín - Kopřivnice
18 : 13
2 branek
22.10. [NE029]
Vsetín - TJ Rožnov p/R
13 : 19
3 branek
Další
Předchozí kola
Jaro 2012 - 14. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - F.-Místek B
29 : 21
video
online
KH Orel Paskov - Klimkovice
39 : 9
video
online
Třinec - Zubří B
16 : 25
video
online
Orlová - Kopřivnice B
23 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná B
14
10
2
2
340 : 247
22
2
Kopřivnice B
14
10
0
4
356 : 288
20
3
Zubří B
14
8
3
3
361 : 302
19
4
F.-Místek B
14
8
3
3
360 : 267
19
5
KH Orel Paskov
14
8
2
4
353 : 283
18
6
Orlová
14
4
2
8
302 : 321
10
7
Klimkovice
14
1
0
13
276 : 444
2
8
Třinec
14
1
0
13
160 : 356
2
Tabulka střelců
Luboš Ruta
Sokol Klimkovice
115
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
104
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice B
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
16
Jan Sikora
HCB Karviná B"
10
Luděk Piwko
HCB Karviná B"
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Rostislav Podhrázský
TJ Meteor Orlová
34
Jakub Chromečka
KH Kopřivnice B
26
Daniel Pomothy
KH Orel Paskov
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.